Wpisy użytkownika nomadka z dnia 2 czerwca 2015

Liczba wpisów: 1

gina02
 
Chcę zostawić tutaj jeszcze jedną informację, może przyda się komuś /oczywiście, OBY NIE BYŁA POTRZEBNA/. Dotyczy tzw. szybkiej ścieżki onkologicznej umożliwiającej pacjentowi z podejrzeniem raka złośliwego uruchomienie procedur pozwalających na szybsze i sprawniejsze diagnozowanie.

Szybka ścieżka onkologiczna, czyli ta  tzw. zielona karta dla pacjentów onkologicznych straciła ważność po dwóch tygodniach od daty wystawienia jej przez lekarza kierującego nas do Instytutu Medycyny Nuklearnej. Nikt nie poinformował o dacie ważności tego dokumentu /przypuszczam, że lekarz rodzinny był zupełnie niezorientowany/. Wizytę /pierwszy wolny termin/ Zuza miała zaledwie trzy dni po terminie. O tym, że "wypadła z szybkiej ścieżki" dowiedziała się w chwili rejestracji w Instytucie.
  • awatar portrotterdam: Rece opadają, dusza więdnie. Dla kogo to wszystko jest, dla kosmitów? Jak zwykle jakaś partyzantka, gdzie podstawowe info, gdzie broszury? Przepraszam. Pewnie przeszłaś przez jeszcze setkę podobnych pytań
  • awatar nomadka: @portrotterdam: Tak, przeszłam. I przechodzę nadal, tylko że to zupełnie niczego nie zmienia. Czas - teraz bezcenny - umyka.
Pokaż wszystkie (2) ›