Wpisy użytkownika nomadka z dnia 8 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 1

gina02
 

Nigdy nie przypuszczałam, że stanąć będę musiała wobec tak trudnego wyboru.

- Stan jest stabilny, nieodwracalny. Paraliż ciała i mowy. Proponujemy żeby państwo rozważyli oddanie pana Stanisława do hospicjum. Jako pacjent onkologiczny, ma szanse dostać się tam. Będzie potrzebował fachowej opieki. - Tyle lekarz, reszta należy do nas.

Boli mnie żołądek, jestem zupełnie zagubiona, ale coraz bardziej pewna, że nie oddam Taty do hospicjum. Może moja opieka nie będzie fachowa, ale na pewno będzie wypełniona miłością. Boję się tylko, czy podołam, czy Basia będzie podobnego zdania do tego, które coraz bardziej we mnie dojrzewa. Sama nie dam rady, to już wiem. Doświadczenie choroby Mamy pokazało jak wątłe są nasze siły, obciążone cierpieniem osoby bardzo kochanej...
  • awatar portrotterdam: Całym sercem jestem z Tobą, z Wami. Myślę, że podejmuszesz słuszną decyzję. Na pewno jest możliwość dostać pomoc do opieki paliatywnej w domu.
  • awatar nomadka: @portrotterdam: Jeszcze się waham, bo wiem jak ciężko jest osobie nieprzygotowanej zapewnić właściwą opiekę leżącemu człowiekowi, ale pomimo całego lęku, chcę żeby tato był z nami. Rozważam też oddanie go na jakiś czas do prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego. Na pewno jednak ze szpitala zabiorę go do domu.
  • awatar Coobus: :(
Pokaż wszystkie (5) ›