Wpisy użytkownika nomadka z dnia 22 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

gina02
 
Przez ostatnie dni, po raz kolejny, świętowałam, śmiałam się do łez, wzruszałam, dzięki doskonałym artystom goszczącym na 11 już,:) sądeckiem Festiwalu :).

Festiwal Wirtuozerii i Żartu Muzycznego wczoraj zakończył ktoś, kto zawładną moją wyobraźnią całkowicie, zahipnotyzował, zaczarował swoją osobą i muzyką.

Ten "Szaman fletu", znany na świecie jako Flecista Podróżnik, w Japonii jako Książę Fletu, w Chinach jako Smoczy Flet, na Tajwanie - Błogosławiony Grzmot, Ron Korb wczoraj, w małej sali sądeckiego Sokoła, niezwykle sugestywnie malował muzyką obrazy, opowiadał cudowne historie..."On nie gra tak po prostu na flecie bambusowym czy egzotycznych, drewnianych instrumentach dętych: on tuli je i zaleca się do nich: wydając dźwięki dzikich zwierząt i przywołując istotę kultur, które stworzyły tak piękną muzykę." /The Independent Weekly, Australia/

"Ron Korb oczarowuje dynamiczna grą, piękną, oryginalna muzyką i niesamowitymi aranżacjami. Jego twórczość jest przystępna i przybliża nowe brzmienie, a egzotyczne instrumenty zachwycają publiczność." /All About Jazz/
  • awatar kokonowa: Urocza muzyka,balsam dla uszu i duszy :)
  • awatar nomadka: @kokonowa: Jego muzyka jest naprawdę niezwykła, porusza, wyzwala wyobraźnię, zaprasza w podróż w nieznane, lub wytęsknione :). Koncert był bardzo udany.
Pokaż wszystkie (2) ›