Wpisy użytkownika nomadka z dnia 6 grudnia 2012

Liczba wpisów: 1

gina02
 
Pięknie jest i bluesowo dzisiaj w moim domu. Wszystko to za sprawą, jak sądziłam, bardzo praktycznego ofiarodawcy występującego w dniu dzisiejszym w imieniu dobrego świętego – Mikołaja! :) Oprócz próby zabezpieczenia mnie przed wszystkimi możliwymi wyskokami groźnej aury /wielofunkcyjna chusta tunelowa z polarem/, podarował mi te cudowne chwile z muzyką, którą lubię.

Lubię mojego Mikołaja, choć to dziewczę z zupełnie innej bajki niż pierwowzór, za to wyznające podobne do świętego zasady, że należy obdarowywać z miłości i z miłością wszystkich, którym jest jej brak... Bo, święty wcale nie obdarowywał jedynie grzecznych i prawowiernych, niósł po prostu pomoc potrzebującym. Zapomnieliśmy o tym, żyjąc w konsumpcyjnym świecie, w którym św. Mikołajem został dzwoniący metalowym dzwonkiem, śmieszny pajac, ze sztuczną brodą. Tych ostatnich po prostu nie trawię...
  • awatar nomadka: @człowiek z lasu: Dziękuję świętemu i Tobie również. Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo szczodry, tyle wspaniałości na raz! :)
  • awatar nomadka: @człowiek z lasu: Chyba nie cała, uszczknęłam jej trochę dla siebie też ;)
  • awatar kotka na dachu: @nomadka: no co ty.... Mikołaj z CocaColi jest coooooooollllll :P:P:P:P:P:P:P:P:P
Pokaż wszystkie (3) ›