Wpisy użytkownika nomadka z dnia 3 listopada 2012

Liczba wpisów: 2

gina02
 
- Ciociu, nasza pani polonistka mówiła, że w tramwaju ustąpiła miejsca starszej pani, a pani ta posadziła na nim pieska.

Konsternacja. Co mam teraz powiedzieć malcowi?

- Antoś, co ty o tym sądzisz? Czy powinieneś ustępować miejsca starszym paniom?

Antek, bez zawahania:

-Tak, ale tylko takim, które nie mają pieska...

No i co teraz?!
  • awatar Bafka: I racje ma :D
  • awatar portrotterdam: Antoś to widocznie bardzo mądre dziecko!
  • awatar oszukana: Antoś musiał tą mądrość po kimś odziedziczyć... :D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

gina02
 
To, że życie zaskakuje wciąż, wiem od dawna. To, że jest pełne niespodzianek i całkowicie nieprzewidywalnych zwrotów, też.

Wczoraj wieczorem, Karolinka włączyła laptopa, włożyła płytkę i przedstawiła dziadkom ich kolejnego prawnuka. Ma ponad 6 cm, rączki, nóżki, mózg jak orzeszek i - według dalekowschodniej tradycji - już 4 miesiące życia :).

Dzisiaj uśmiecham się do słonecznego dnia, na horyzoncie pojawiła się koronka moich kochanych Tatr. Rodzice wybierają się na jeszcze jeden, nie odwiedzony dotąd, grób mojej babki Zofii, której nigdy nie poznałam.

Ostatnie grona winogron, zostawione specjalnie dla Karolinki, wypełnione słodkim i gęstym sokiem, wciąż jeszcze cieszą oczy na pędach winorośli. Smakują doskonale... Karolina pałaszuje je z apetytem.

Ups... Nadeszli nowi goście :). To Ania z Grzesiem i ślicznym Kacperkiem, wpadli do dziadków, w drodze powrotnej do swojego krakowskiego domu. Dom wypełnił radosny śmiech, do Kacpra ustawiła si e najprawdziwsza kolejka...

Tęsknię jeszcze za Sarą. Brakuje mi jej bardzo. Wczoraj zadzwoniła z Holandii. Tam postanowiła prząść swoje dni i noce...

I za Zuzią, też...
  • awatar oszukana: Wczoraj wpadłam do Ciebie na chwile i siedzę już drugie popołudnie. Na zmianę śmieję się i płaczę. Też tęsknię... Za Wami wszystkimi :)
  • awatar nomadka: @oszukana: Nie marnuj czasu! ;) Cieszę się, że zaglądnęłaś do tych moich "obrazków" z codzienności. Wiesz dlaczego je tutaj zostawiam, prawda? Kończy się mój świat...
Pokaż wszystkie (2) ›