Wpisy użytkownika nomadka z dnia 6 października 2011

Liczba wpisów: 1

gina02
 
nomadka: Wyjechała. Zostawiła w domu dziadków dużego pająka ptasznika...

Zrobiło się puściej.

Doba ma zbyt mało czasu.

Mięśnie ponaciągane na drabinie bolą. Dłonie nabrały dziwnej barwy, paznokcie połamały się, za to pokój wypełnił moje wnętrze. W cieple ich miłości ogrzewam swój osobisty chłód.

Białe winogrona pachną pięknie, czarne nabierają słodyczy w ciepłych promieniach jesiennego słońca...

Wczoraj przyszedł na świat Franciszek Ksawery. Dziadkowie znają go jedynie z fotografii, ale już gotowi są przyjąć i pokochać maleństwo. Wkrótce trzeba będzie uzupełnić drzewo genealogiczne...

Lachowski żur, na domowym pszennym zakwasie, ugotowany z suszonymi grzybami, wygląda cudownie i smakuje wyśmienicie :)... Kołacz drożdżowy, placek z marchwi, ciemny, korzenny, niezwykle soczysty, pełen bakaliowych niespodzianek...

Jak opuścić to miejsce?
  • awatar histerique: Poczułam przez chwilę Twój spokój i zapach tego miejsca... Nie opuszczać, nie opuszczać.
  • awatar kokonowa: Oj chciałaby się znależ teraz w takim miejscu...a tu za godzinke trzeba ruszać do pracy... Miłego wypoczynku,prosze tam pozostać jak najdłuzej.Kto wie czy za rok będziemy mieli taka ładna ciepłą jesień jak w tym roku. :)
  • awatar kaktuss: I tak koło życia zatacza kolejny krąg. Jedni odchodzą, zostawiając za sobą puste miejsce. Przychodzą kolejni i chociaż nie zapełnią tamtej pustki to tworzą swoje miejsce i rozpoczynają swoją historię i nową bajkę. :) Pozdrawiam :)
Pokaż wszystkie (5) ›