Wpisy użytkownika nomadka z dnia 3 stycznia 2011

Liczba wpisów: 2

gina02
 
  • awatar FoFa: światło cudowne, takie jak lubię. Super zdjęcie!
Pokaż wszystkie (1) ›
 

gina02
 
nomadka: Rozpoczęłam sezon narciarski :), dzisiaj! Na prawie pustych, poświątecznych stokach Jaworzyny Krynickiej, szusowałam z prawdziwym entuzjazmem. Nie mogłam uwierzyć, że dzieje się to naprawdę. Drzewa pokryte szadzią zachwycały, doskonale przygotowane stoki łaskawe były dla kontuzjowanego kolana, a do tego wszystkiego, przez chmury, przebijało błękitne niebo i SŁOŃCE!!!  Nawet armatki śnieżne pracujące z całą mocą, nie mogły mnie zniechęcić do narciarstwa :).

Opuściłam tę bajkową krainę królowej, by udać się do Sio...Czekała na mnie. I zrobiłam dobrze, o czym teraz - wcale nie delikatnie - informuje mnie moje własne KOLANO, mocno kontuzjowane właśnie na jaworzyńskiej czarnej 5!    

Przeszarżowałam ;), chyba???
  • awatar Mid-century modern: Czy uzywasz "braces" ? Mnie one pomagaja..Ja rowniez zaczalem dzisiaj " sezon"...Zdjecia zalacze jutro.Nie moge wstac z lozka...tak mi sie dostalo...hohohohoho
  • awatar kotka na dachu: jeżdzenie, a nawet stanie pługiem... ehhh... to już nie jest modne ;) równolegle! i ślad cięty!!!
  • awatar Mid-century modern: @kotka na dachu: co za sarkazm.My jestesmy ze"szkoly klasycznej"....hihihi Poczekaj jak ci lekotki puszcza..bedziesz "stala plugiem " tak jak my...hihihi
Pokaż wszystkie (17) ›