Wpisy użytkownika nomadka z dnia 28 stycznia 2010

Liczba wpisów: 2

gina02
 


Rok temu, bardzo późnym chłodnym wieczorem, siedziałam w mordowni Zacisze w Cisnej, przy kominku i piwie gawędziłam z jednozębnym Wolnym Ptakiem o życiu, jagodach pozwalających przetrwać, a przede wszystkim o sile miłości do takiej jednej, która..., być może ta jedna to także "panna w sukni niebieskiej"... :)

Zatęskniłam...Może nadeszła pora by wrócić?
  • awatar Wes, kocury i rodzinka: Tak w zasadzie to tacy sami jak my, tylko życie im się troszkę pokićkało. Może przez gorzałkę a może gorzałka to tylko wybieg. Jedno jest pewne to "ludzie wolni".
  • awatar Coobus: mordownia w Cisnej... i ja zatęskniłem kiedyś tęskniłem i wracałem do karczmy w Jeleśni, takie klepisko i ławy, stuletnei drewniane sciany. tęskniłem aż do czasu, gdy kelner przyniósł mi rachunek za obiad i podał czytnik kart, bym wklepał PIN. już nie tęsknię. ale będę w takim razie tęsknił za Cisną
  • awatar nomadka: @Coobus: @Coobus: Znam tę oryginalną Starą Karczmę /z XVIIIw./, Miałam tam "wpadkę" zamawiając dla żartu kwaśnicę z ryjem.Nie spodziewałam się że naprawdę dostanę świński ryj na talerzu... Cisna, to zupełnie inne klimaty, tam czas zatrzymał się w połowie ubiegłego stulecia.
Pokaż wszystkie (4) ›
 

gina02
 
dzisiaj, w kinie IMAX - na razie podróżuję w innym wymiarze :)... Uff...chcę na Pandorę...